Pradžia Apie mus Paslaugos Galerija Kontaktai Lietuvių English +370 674 23979 facebookMūsų Facebook
lines left
Paslaugos
Gaminame, projektuojame ir montuojame įvairius tentinius gaminius. Mūsų darbų sąraše: angarai, paviljonai, žemės ūkio tentai, užuolaidos vartams ir angoms, palapinės, pavėsinės ir uždangos nuo vėjo. Taip pat įrengiame terasas, terasų ir pavėsinių karkasus. Esant poreikiui, ant gaminio galime atspausdinti arba kitu būdu perkelti norimą tekstą ar logotipą.
lines left vertical
Gamyba
Dirbame su kokybišku austrų gamintojo SATTLER tentiniu audiniu, kuris pasižymi ilgaamžiškumu, patikimai saugo nuo drėgmės ir yra atsparus saulės spinduliams. Paletėje yra net 38 spalvos, o standartinis audinio svoris – 650 g/m2. Tentiniai gaminiai sujungiami naudojant karšto oro technologiją arba, esant poreikiui, galimas litavimas aukštu dažniu.
lines left vertical
Projektavimas
Pagal poreikį projektuojame konstrukcijas visiems minėtiems gaminiams. Jei prie esamo statinio reikalingas priestatas – ne problema. Pagal individualų užsakymą suprojektuosime, pagaminsime ir sumontuosime. Mūsų projektuojami angarai tobulai pritaikyti Lietuvos klimato sąlygoms: atlaiko 160 kg/m2 sniego ir 32 m/s vėjo apkrovas.
lines left vertical
Montavimas
Teikiame montavimo paslaugas, todėl galite būti tikri, kad gaminys idealiai tiks konstrukcijai ir patenkins visus jūsų poreikius.
lines left vertical
Garantija
Esame patikimi partneriai, todėl savo gaminiams ir atliktiems darbams taikome garantiją. Garantijos laikas priklauso nuo individualaus projekto.
lines left vertical
Apie tentinę medžiagą
Gamyboje naudojame PVC polivinilchloridą. Tai poliesterio siūlais armuota medžiaga, iš abiejų pusių padengta akrilo laku. Tokios sudėties tentai yra ypač tvirti, ilgaamžiai, atsparūs UV spinduliams ir temperatūrų svyravimams, neperšlampa, nepalaiko degimo, nereaguoja sandėliuojant chemines medžiagas ir nekeičia fizinių savybių nuo -30 °C iki +70 °C temperatūroje. Tai patikimiausia medžiaga norint įsirengti sandėlius, nešildomas patalpas (tvartus, fermas), garažus, gamybines patalpas.
Thank you for contacting us
lines left
Kontaktai
MB „Tentinis LT“
Įmonės kodas: 304103876 PVM mokėtojo kodas: LT100009721110
Atsiskaitomoji sąskaita: LT027300010144558635
location icon
Klevų al. 46, Lentvaris, LT-25101 Trakų r.
Susisiekite su mumis!
Jei turite klausimų, susijusių su tentų gamyba ar priežiūra – rašykite arba skambinkite.
Bendradarbiaudami įgyvendinsime jūsų sumanymus ir padėsime rasti geriausią sprendimą už optimalią kainą.
location icon
Klevų al. 46, Lentvaris, LT-25101 Trakų r.
Fijalkauskas
Andrius Fijalkauskas
VADOVAS
icon phone
+370 674 23979
Bagočiūnas
Raimondas Bagočiūnas
GAMYBOS VADOVAS
icon phone
+370 624 03487